€ 10,84 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie ubrań Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2018 23:56

Aktualna propozycja zatrudnienia Dortmundzie dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny na magazynie

Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 10,84 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 6

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na segregacji używanych ubrań
  • zadaniem pracownika będzie sortowanie odzieży ze względu na jakość

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • dobra kondycja
  • chęć i motywacja do pracy
  • pracowitość
  • gotowość pracy na zmiany
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • zdolność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • darmowe miejsce do zamieszkania w 2-osobowych pokojach
  • możliwość podjęcia pracy na pół roku z perspektywą przedłużenia
  • samodzielne zakwaterowanie w cenie 150 euro za miesiąc

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych z CV oraz dopiskiem w tytule „fizy/a1/05/18” na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-od-zaraz-dortmund/

Nr ogł.: 5895b145e92cfa45