€ 9,10 euro/h brutto

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory warzyw bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2018 00:55

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia od zaraz przy zbiorach pietruszki w okolicach Dortmundu. Sezonowa praca w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie warzyw na polu – pietruszki, koperku, szczypiorku
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się sortowaniem towarów na hali

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • chęć do pracy
  • otwartość i komunikatywność

Oferujemy:

  • ubezpieczenie dla pracowników
  • legalne zatrudnienie od zaraz w Niemczech
  • niedrogie lokum blisko pracy

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

arbeit@malzahn-gartenbau.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-warzyw-dortmund-2018/

wyświetleń: 1196, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3285b2806eac72f9