€ 9,60 euro/h brutto

Od zaraz Drezno oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory dyni

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 października 2017 00:12

Dostępna od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach dyni. Zatrudnienie możliwe w gospodarstwie rolnym z Drezna dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Drezno, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do połowy listopada

Wynagrodzenie: 9,60 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 10

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ścinaniu dyni na polu oraz przenoszeniu ich w wyznaczone miejsce
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także pracami porządkowymi

Wymagania:

  • mile widziane grupy
  • własna odzież oraz obuwie
  • brak uzależnień
  • zaletą będzie doświadczenie przy pracach sezonowych
  • pracowitość i bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • wsparcie konsultanta
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • darmowe zamieszkanie w domkach z łazienką i kuchnią
  • niedrogi posiłek w ciągu dnia
  • zwrot kosztów podróży dla osób pracujących co najmniej 3 tygodnie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia ze zdjęciem, CV oraz opisem siebie należy wysyłać na adres:

neuearbeit@berlin.com

W tytule prosimy wpisać „Zbiory dyni, Drezno”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-sezonowa-praca-w-niemczech-dla-grup-przy-zbiorach-dyni-od-zaraz-drezno/

wyświetleń: 1263, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 74059e906760db6a