€ 13 - 16 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech sprzątanie kliniki bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagane doświadczenie: Bez doświadczenia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 grudnia 2021 19:51

Klinika stomatologiczna ze Stuttgartu szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka dla Polaków przy sprzątaniu. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie różnych powierzchni w klinice stomatologicznej – mycie i odkażanie;
  • zadaniem będzie odpowiednie przechowywanie odpadów medycznych, uzupełnianie środków higienicznych, dbanie o czystość pomieszczeń, dezynfekowanie oraz pranie;
  • niekiedy będzie to również pomoc przy przygotowywaniu gabinetu.

Wymagania:

  • samodyscyplina, pracowitość, rzetelność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • stałą pracę dla najlepszych pracowników;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sprzątanie kliniki 12/2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-kliniki-w-stuttgarcie/

ID ogłoszenia: 30761b2229a71ca0