€ 14-16 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2017 00:59

Opcja pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Możliwość podjęcia zatrudnienia w Ulm od zaraz dla kandydatów z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 14 euro za godzinę dla osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę oraz 16 dla pracowników z własną działalnością

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na utrzymywaniu czystości i porządku w domach oraz mieszkaniach klientów
  • zadania będą wykonywane z użyciem mopów parowych, myjek ciśnieniowych, odkurzaczy, itd.

Wymagania:

  • sumienność i zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • bardzo dobra kondycja
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra prezencja
  • dobre nastawienie i otwartość
  • status osoby niekaranej
  • kultura osobista na wysokim poziomie

Oferujemy:

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • dobre zarobki
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia z ubezpieczeniem dla najlepszych
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Sprzątanie domów i mieszkań, ULM”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-domow-i-mieszkan-ulm/

wyświetleń: 828, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 44859920f6b85a46