€ 14-17 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu lokali biurowych Lipsk 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 maja 2017 23:23

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Lipsku dla osób z podstawową znajomością języka. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu biur na zmianie wieczornej.

Stanowisko: sprzątaczka, sprzątacz

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 14 euro brutto za godzinę dla osób zatrudnionych na umowie o pracę oraz 17 dla pracowników z umową B2B

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na kompleksowym sprzątaniu wieczorami lokali biurowych
  • zadaniem pracownika będzie odkurzaniem wynoszenie śmieci, mycie podłóg i lodówek, czyszczenie toalet,
  • sprzątanie sal konferencyjnych oraz przygotowanie serwisu z kawą

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w sprzątaniu
  • ważne prawo jazdy
  • dużą zaletą będą referencje z poprzednich miejsc pracy
  • odpowiedzialność i staranność
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu mieszkania
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • zaplecze socjalne – prawo do urlopu, ubezpieczenie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „sprzatanie/05/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-berlin/

wyświetleń: 1237, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 110591ee5db10965

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.