€ 13,50 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur dla Polaków Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 lutego 2018 06:44

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia od zaraz przy sprzątaniu biur na terenie Lipska. Atrakcyjna praca w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 13,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zespołowym sprzątaniu lokali biurowych
  • osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za porządkowanie pomieszczeń z podziałem na piętra lub firmy

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • wsparcie w znalezieniu miejsca do zamieszkania
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na cały etat
  • możliwość wypracowywania dodatkowo płatnych nadgodzin w piątki i soboty

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z CV oraz zdjęciem oraz opisem siebie należy przesyłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule „Sprzątanie biur, styczeń-luty 2018-Lipsk”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-biur-lipsk-z-podstawowym-jezykiem/

wyświetleń: 1093, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6515a729a742ef4c

1 odpowiedź aby “Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur dla Polaków Lipsk”

  1. Witam jestem zainteresowana ta oferta 514242402 184414794

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.