€ 2300-2700 brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji pizzy bez języka fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 listopada 2020 23:32

Na produkcji pizzy gotowej poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Berlina bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 – 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych, czyli obsługiwanie urządzeń oraz mycie, sortowanie i krojenie składników, a także porcjowanie ich, układanie na blatach, kontrolowanie jakości gotowych produktów i pakowanie ich;
  • zadania będą rozdzielane na podstawie aktualnego zapotrzebowania.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej;
  • punktualność;
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • odzież służbową;
  • bezpieczne środowisko pracy;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mc;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy;
  • środki ochronne.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na  adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. prod/b1/11/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-berlin-2020/

wyświetleń: 564, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6825fad4ad71f73e