€ 2000 mc

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji czekolady bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 października 2019 22:15

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Zatrudnienie w fabryce z Berlina bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2000 Eur mc + premie i dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • wspieranie działań, które są związane z wytwarzaniem czekolady;
  • zadaniem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, sprawdzanie poprawności procesów, obsługa maszyn produkcyjnych;
  • wykonywanie innych prac zlecanych na bieżąco – przeszkolenie do każdego stanowiska.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • dostępność od zaraz na 6 mc;
  • sumienność;
  • samodzielność;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie swoich zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • wsparcie w organizacji transportu do Niemiec;
  • pomoc w załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur mc od osoby;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki, np. za frekwencję czy wydajność.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/b/10/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-produkcji-czekolady-berlin/

wyświetleń: 950, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 2875da70de94c532