€ 9,85 /h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji batonów bez języka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 października 2017 00:26

Propozycja zatrudnienia w zakładzie z Augsburga dla osób bez znajomości języka. Od zaraz praca w Niemczech na produkcji batonów z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,85 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 6

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją batonów w polewie czekoladowej dla sieci sklepów
  • zadaniem pracownika będzie nadzorowanie procesów produkcyjnych, kontrola jakości wyrobów oraz obsługa urządzeń
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • pracowitość
  • mile widziane doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • staranne i dokładne wykonywanie zadań
  • gotowość do przestrzegania przepisów BHP
  • sumienność i rzetelność

Oferujemy:

  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • możliwość podjęcia pracy dla grup i par
  • zatrudnienie z 3-miesiecznym okresem próbnym
  • darmowe zakwaterowanie w dobrym standardzie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Produkcja batonów – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-batonow-augsburg/

wyświetleń: 1131, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9959f790a7dabff