€ 16,00/h +dieta

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie przy regipsach w Lipsku 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2021 16:49
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
regipsy karton gips

Firma z Lipska poszukuje budowlańców do pracy w Niemczech przy regipsach. Zatrudnienie w budownictwie od zaraz przy remontach i wykończeniach mieszkań związane z suchą zabudową karton-gips.

Stanowisko: Regipsiarz – pracownik budowlany

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Pensja: 16 euro brutto na godzinę plus dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 20 euro

Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac budowlanych przy remontach i naprawach
  • zadania wykonywane są w pojedynkę
  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż regipsów, wykończenia, usuwanie skutków pożarów i zalań

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B i własne auto

Oferujemy:

  • pełny etat
  • zatrudnienie na czas nieokreślony
  • niemiecką umowę o pracę
  • dobre wynagrodzenie
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • udział w szybkim procesie rekrutacyjnym
  • świadczenia socjalne oraz odprowadzanie składek i podatków
  • prawo do urlopu
  • ubezpieczenie
  • regularne zjazdy do Polski
  • pomoc rezydentów
  • opcja podjęcia długotrwałej współpracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • zaliczki
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/regipsy-lipsk

źródło: www.infopraca.pl/praca/regipsiarz-niemcy/niemcy-lipsk/16794011

wyświetleń: 510, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 42602405e6d844d