€ ok. 10000 PLN netto mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie płytkarz-glazurnik Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 16:20

Pracodawca z Duisburga poszukuje osób do pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach, jako płytkarz – glazurnik. Zatrudnienie aktualne od zaraz, a do tego zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie wraz z atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik budowlany: płytkarz – glazurnik.

Lokalizacja: Duisburg.

Wynagrodzenie: ok. 10000 PLN netto miesięcznie – do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca przy remontach, jak i wykończeniach, która polegała będzie na układaniu płytek ceramicznych;
  • do obowiązków będzie należało m.in. samodzielne przygotowanie powierzchni do pracy, a także dbanie o narzędzia.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, przynajmniej 5 lat;
  • dużym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego;
  • uczciwość;
  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie ok. 10000 PLN netto miesięcznie przy wypracowaniu 180 – 200 godzin;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • korzystne warunki zatrudnienia;
  • możliwość otrzymania bonusu w wysokości 70 Euro za polecenie fachowca.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu:

577 511 922 albo 730 850 914.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-plytkarz-glazurnik-duisburg/

wyświetleń: 741, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5135c6037ec27e01

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.