€ od 12€/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka przy dociepleniach, Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Heilbronn
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lipca 2022 12:45
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
praca budowa docieplenia

Na terenie Heilbronn od zaraz dostępna praca w Niemczech w budownictwie przy dociepleniach budynków. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym na miejscu dla pracowników.

Liczba wakatów: 30
Regiony: Niemcy okolice Heilbronn

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DOCIEPLENIOWIEC BEZ NIEMIECKIEGO- BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Przygotowywanie i obróbka wstępna elewacji zewnętrznych i wewnętrznych pod malowanie
Tynkowanie
Prace przy dociepleniach budynków

WYMAGANIA:

Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza/pracownika budowlanego
Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie (warunek konieczny)
Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd
Gotowość do relokacji

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (12 euro brutto/godzina)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
Pomoc w organizacji wyjazdu
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Aplikacja przez stronę:

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/317652/0/

wyświetleń: 178, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 19362cdce4b7e50d

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.