€ 9500-16000 PLN

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka malarz-tapeciarz Hesja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hesja
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 marca 2022 20:43
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
malarz-tapeciarz-remonty

Od zaraz firma z Hesji poszukuje malarzy-tapeciarzy do pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach obiektów. Konieczne doświadczenie w budownictwie.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Lokalizacja: Nadrenia Północna, Nadrenia Palatynat, Hesja i Badenia Wirtembergia – Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 9 500 – 16 000 zł/mies. brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca dla budowlańca przy szpachlowaniu, malowaniu, montażu dociepleń oraz wykonywaniu pracy przy elewacjach

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • brak nałogów – osoby nadużywające alkoholu proszone są o nieaplikowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na 12 miesięcy
  • zatrudnienie na miejscu bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckiej umowie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • składki zdrowotne oraz emerytalne
  • ubezpieczenie niemieckie dla pracownika i jego rodziny
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień
  • prawo do płatnego urlopu
  • darmową odzież roboczą
  • dodatek dla kierowcy w wysokości 80 euro
  • przejazdy do pracy samochodem firmowym lub korzystanie z własnego za dodatkową opłatą

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Zgłoszenia prosimy przesyłać SMS lub dzwonić na numery:

  • +49 170 662 31 21
  • +49 152 145 495 74
  • +49 152 137 182 25

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/malarz-tapeciarz-z-prawem-jazdy-b-nowa-budowa-nrw-mieszkanie-gratis-CID4-IDJB2Nl.html

wyświetleń: 202, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5296240bdb8955e2