€ 2600 brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech kierowca kat.B-dostawca zakupów z podstawowym językiem niemieckim Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2020 19:05

Pracodawca z Kolonii szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech jako kierowca kat.B. Zatrudnienie dla dostawcy zakupów z podstawowym językiem niemieckim. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca zakupów.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2600 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie rozwoził zakupy dla klientów delikatesów internetowych;
  • praca rozpoczyna się rano na magazynie hurtowni przy załadowywaniu zakupów, ustalaniu trasy, a także kolejności dostaw;
  • do zadań będzie należało wniesienie zakupów przez próg, pobranie należności i wydanie reszty oraz paragonu.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • zręczność.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • do 30 dni urlopu w roku;
  • ubezpieczenie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę o pracę.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/02/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-zakupow-koln/

Nr ogł.: 5055e56aa98951d9

1 odpowiedź aby “Od zaraz oferta pracy w Niemczech kierowca kat.B-dostawca zakupów z podstawowym językiem niemieckim Kolonia”

  1. Zajac2020 dn. 14 kwietnia 2020 @ 18:55

    Witam, jestem zainteresowany ofertą. Kontakt +48608046661.
    Robert