€ 2085 brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu ciastek bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 lipca 2020 20:58

Fabryka z Düsseldorf poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2085 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac przy linii produkcyjnej;
  • ręczne pakowanie kruchych ciastek do plastikowych opakowań;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości, a także zdejmowanie z taśmy produktów, które nie spełniają norm jakościowych;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • samodyscyplina;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • punktualność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par;
  • pełny wymiar godzin;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie podczas wizyty u lekarza, w banku oraz w czasie załatwiania spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 400 € na mc od pary + media;
  • próbną niemiecką umowę z opcją podjęcia stałego zatrudnienia.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workamail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pak/a5/07/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-dla-par-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-dusseldorf/

Nr ogł.: 4825f216c290ae52