€ 2100-2500 euro/m-c brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B przewóz VIP-ów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 lipca 2017 01:35

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B. Od zaraz możliwość zatrudnienia w Stuttgarcie osób z podstawową znajomością języka przy przewozie klientów VIP.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: około 2100-2500 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przewożeniu klientów VIP luksusowymi samochodami, także za miasto lub odwożenie młodej pary do ślubu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za służbowe auto – sprzątanie, oddawanie na myjnię lub do serwisu

Wymagania:

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbanie o wizerunek firmy
  • brak uzależnień
  • zdolność pracy z ludźmi
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • status osoby niekaranej
  • ważne prawo jazdy
  • możliwość dłuższej współpracy
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • prace w oparciu o niemiecką umowę ze świadczeniami i ubezpieczeniem
  • pomoc w znalezieniu mieszkania
  • szkolenia
  • uniform służbowy – garnitur i buty
  • zatrudnienie od zaraz
  • służbowe samochody wysokiej klasy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy di wysyłania CV ze zdjęciem na adres:

neurarbeit@berlin.com z dopiskiem „Niemcy praca dla kierowcy kat.B, Stuttgart”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-kierowca-kat-b-przy-przewozie-osob-stuttgart-2017/

wyświetleń: 1630, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 11659710dc8bff4f