€ 11,50 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka jako pomoc kuchenna Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2019 19:58

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie od zaraz w Bonn bez znajomości języka przy wspieraniu zadań podczas przygotowywania różnych potraw.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Bonn.

Wynagrodzenie: 11,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie wspieranie prac podczas przygotowywania potraw z karty oraz do szwedzkiego stołu;
  • obsługa urządzeń kuchennych, praca na zmywaku, dbanie o czystość na stanowisku pracy, samodzielne przygotowywanie składników do dalszej ich obróbki.

Wymagania:

  • elastyczność pod kątem obowiązków praz czasowa;
  • samodzielność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zdyscyplinowanie i uczciwość.

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • niemiecką umowę na 3 mc-e z możliwością przedłużenia jej dla najlepszych pracowników;
  • bezpłatne wyżywienie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, należy przesłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Niemcy praca dla pomocy kuchennej, Bonn 10/19

Do zgłoszenia należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-jako-pomoc-kuchenna-w-bonn/

wyświetleń: 600, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4075dc19332e07e1