€ 2000-2500/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja pizzy Hamburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 października 2018 21:36

Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji pizzy mrożonej. Fabryka z Hamburga od zaraz zatrudni Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zapewniamy również zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wakaty: 8.

Nr. ref.: prod/a8/10/18.

Wynagrodzenie: od 2000 do 2500 EUR, zależnie od doświadczenia i znajomości języka.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • układnie różnych składników na blatach pszennych;
  • utrzymywanie porządku na stanowisku;
  • dbanie o porządek;
  • pieczenie pizzy.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • zręczność, sprawność;
  • optymizm, kultura osobista;
  • chęć do pracy zmianowej;
  • elastyczność;
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie;
  • gratisy w postaci wyrobów zakładu;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • gruntowne szkolenie.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji elektronicznie, z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, pod adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Odpowiemy tylko na niektóre aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-pizzy-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-hamburg/

wyświetleń: 888, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4975bd864a25ddc6

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.