€ 12 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji napojów Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2017 00:43

Propozycja pracy w Niemczech od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Możliwość zatrudnienia w Düsseldorfie na produkcji napojów energetycznych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 12 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • obowiązkiem pracownika będzie wspieranie prac na produkcji napojów izotonicznych i energetycznych
  • praca będzie polegała na kontroli jakości, obsłudze maszyn oraz dbaniu o zachowanie ciągłości procesów
  • do obowiązków pracownika będzie należało pakowanie, magazynowanie oraz dbanie o porządek

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dokładne i sumienne wykonywanie zadań
  • pełna samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • zatrudnienie z 3-miesięcznym okresem próbnym oraz szansą na przedłużenie
  • lokum za 150 euro miesięcznie
  • perspektywę rozwoju zawodowego oraz awansu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim należy przesyłać na adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Niemcy praca na produkcji napojów, Düsseldorf

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-napojow-bez-jezyka-dusseldorf/

wyświetleń: 1183, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3285a11d6fccb2da

1 odpowiedź aby “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji napojów Düsseldorf”

  1. Niemcy praca na produkcji napojów dn. 29 listopada 2017 @ 08:40

    Witam , jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy , mój nr 508 635 642