€ 1740 euro brutto/m-c

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji keczupu dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 04:41

Propozycja zatrudnienia w fabryce keczupu z Berlina dla 6 kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz praca w Niemczech dla par na produkcji oraz przy pakowaniu towarów.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1740 euro za miesiąc brutto

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce produkującej keczupy i sosy w związku z nowo otwartą linią sosu barbecue
  • do obowiązków pracownika będzie należało przenoszenie surowców z magazynu na taśmę, przygotowywanie półproduktów do sosów, obsługa urządzeń, pakowanie gotowych wyrobów oraz kontrola jakości i czyszczenie maszyn

Wymagania:

  • ważna książeczka sanepidu
  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia na produkcji żywności
  • szybkie uczenie się
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • gotowość pracy na zmiany
  • przychodzenie na czas
  • zdolność adaptacji do nowych warunków
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 200 euro dla jednej osoby lub 300 euro dla par
  • pracę w oparciu o umowę z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • możliwość przedłużenia pracy dla najlepszych

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Produkcja keczupów i sosów, Berlin”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-keczupu-berlin/

wyświetleń: 1610, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 33858de801f59222