€ 1890 brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie obuwia dla par Lipsk 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 stycznia 2020 19:59

Dla par oferta pracy w Niemczech aktualna od zaraz na magazynie obuwia. Zatrudnienie 2020 w Lipsku bez znajomości języka dla magazynierów z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1890 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek i archiwizację dokumentów;
  • zbieranie towarów na podstawie zamówienia;
  • pakowanie oraz zabezpieczanie paczek;
  • rozładowywanie dostaw;
  • zadaniem pracownika będzie również przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • samodzielność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • samodyscyplina;
  • dbanie o porządek wokół siebie;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • legalne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwijania się i zdobycia cennego doświadczenia;
  • opiekę koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur na mc.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: beschaftigung@munich.com z podaniem numeru referencyjnego: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 02/2020”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-na-magazynie-obuwia-lipsk/

wyświetleń: 523, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2835e32ec4946c6e

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.