€ 11,50 euro brutto za godzinę

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Kassel magazyn z odzieżą

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 18:08

Poszukujemy od zaraz nowych pracowników na magazyn z odzieżą w Kassel. Praca w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy komisjonowaniu towaru i zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kassel.

Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto za godzinę.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • zatrudnienie w centrum dystrybucyjnym znanej firmy odzieżowej;
  • kompletowanie zamówień dla sklepów, przygotowanie ich do wysyłki;
  • komisjonowanie towarów;
  • pomoc przy przyjmowaniu dostaw na magazyn;
  • etykietowanie towarów oraz przyczepianie stickerów.

Wymagania:

  • dobra organizacja czasu pracy;
  • umiejętność wykonywania zadań w szybkim tempie;
  • doświadczenie w pracy na magazynie;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • samodzielność;
  • zaświadczenie o niekaralności wydane mniej niż miesiąc przed podjęciem pracy;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia umowy na stałe;
  • miejsce zamieszkania płatne 200 euro miesięcznie;
  • szkolenia pracownicze na wysokim poziomie;
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego;
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres:

arbeiteinstellen@job4u.com w temacie wiadomości wpisując: „Praca w Niemczech na magazynie odzieżowym, Kassel”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-odziezowym-bez-znajomosci-jezyka-kassel/

wyświetleń: 1876, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 17457b70466840bf

1 odpowiedź aby “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Kassel magazyn z odzieżą”

  1. Dzien dobry jestem zainteresowana panstwa propozycja prosze o kontakt dziekuje 015163772341

Zostaw odpowiedź do Wioletta Janusz

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.