€ 9 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka jako pomoc kuchenna Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 lutego 2017 15:40

Ogłoszenie zatrudnienia w gastronomii na stanowisku pomocy kuchennej. Możliwa  od zaraz praca Niemcy w restauracji z Karlsruhe dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Lokalizacja: Karlsruhe, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w restauracji na stanowisku pomocy kuchennej
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie składników, wydawanie prostych dań oraz prace porządkowe w kuchni
  • inne bieżące obowiązki zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dobra kondycja
  • chęć i motywacja do podjęcia zatrudnienia
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • brak spóźnień
  • zaangażowanie i sumienność
  • pracowitość i efektywność

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu
  • wysokie wynagrodzenie
  • legalną pracę w oparciu o niemiecką umowę
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania wiadomości aplikacyjnych na adres e-mail:

topjob@onet.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-gastronomii-bez-znajomosci-jezyka-jako-pomoc-kuchenna-karlsruhe/

wyświetleń: 1086, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 30858b577d8e6de5

1 odpowiedź aby “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka jako pomoc kuchenna Karlsruhe”

  1. Jeseteśmy zainteresowania Marek i Małgorzata. Prosimy o kontakt pod numer: 667301884

Zostaw odpowiedź do Marek

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.