€ 13,20 euro/h brutto

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przeprowadzki Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2017 01:38

Opcja fizycznej pracy w Niemczech dla 3 kandydatów bez znajomości języka z zakwaterowaniem. Zatrudnimy od zaraz we Frankfurcie nad Menem przy przeprowadzkach.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 13,20 euro brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pomoc przy przeprowadzkach klientów prywatnych lub firm
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się demontowaniem sprzętów i mebli, zabezpieczaniem rzeczy na czas transportu, załadunkiem na samochód
  • do obowiązków będzie należało rozładowanie rzeczy na miejscu oraz ponowy montaż

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dbałość o powierzone mienie
  • zręczność
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • status osoby niekaranej
  • gotowość do pracy poza miastem
  • samodyscyplina
  • zdolność pracy w grupie
  • zaradność i pomysłowość

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie
  • pracę na 3 miesiące próbne oraz możliwość przedłużenia na kolejne 6
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • miłą atmosferę w zespole
  • opiekę konsultanta
  • ubezpieczenie oraz opłacanie przez pracodawcę składek i podatków
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki

Aplikacja:

Kandydatów, których zainteresowała powyższa oferta zachęcamy do wysyłania wiadomości z dopiskiem „Przeprowadzki – Frankfurt nad Menem – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

Nr ogł.: 1295a31b215bc803

1 odpowiedź aby “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przeprowadzki Frankfurt nad Menem”

  1. Tymek meyrowsku dn. 27 grudnia 2017 @ 18:53

    Byłby zainteresowanych pracą od zaraz mój nr to 731271113 proszeo kontrakt

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.