€ na akord

Od zaraz Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka przy zbiorach jabłek 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2021 20:57

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Niemczech. Zatrudnienie 2021 od zaraz dla Polaków przy zbiorach jabłek. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie jabłek.

Wymagania:

  • mile widziane będą zgłoszenia od grup;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę przez 7 dni w tygodniu;
  • dodatek za pracę w niedzielę w wysokości +25%;
  • 2 dni urlopu za każdy przepracowany miesiąc;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 6,70 € na dzień od osoby.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane są proszone o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 604 524 093

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-jablek-od-zaraz-2021/

Nr ogł.: 54261151c0853fa7