€ 9,50 euro/h brutto

Od zaraz Niemcy praca przy zbiorach winogron bez znajomości języka Walldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Walldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 września 2017 02:01

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w winnicy z Walldorf dla 10 Polaków bez znajomości języka. Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach winogron na czas określony.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Walldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,50 euro za godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ścinanie kiści winogron oraz układaniu ich w skrzynkach
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pracami porządkowymi na plantacji

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dobra kondycja
  • własne ubrania na każdą pogodę
  • mile widziana znajomość języka oraz doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech od zaraz na czas określony – do listopada 2017
  • dobre zarobki oraz możliwa zaliczka po 1 tygodniu
  • dodatki za wydajność
  • bezpłatne zamieszkanie w komfortowych warunkach
  • transport do pobliskiego sklepu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Rekrutacja uzupełniająca – zbiory winogron Walldorf – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-winogron-od-zaraz-walldorf/

wyświetleń: 1521, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 51559b5aa552cf4e