€ 14 euro/h brutto

Od stycznia 2018 Niemcy praca przy sprzątaniu siłowni i klubu fitness Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 grudnia 2017 01:44

Zatrudnimy od zaraz w Kolonii osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego. Dobrze płatna praca w Niemczech 2018 przy sprzątaniu siłowni oraz klubu fitness.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 14 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na utrzymywaniu porządku i czystości w pomieszczeniach siłowni, klubu fitness oraz toaletach
  • osoba zatrudniona będzie m.in. myła podłogi, wycierała kurze, wynosiła śmieci, itd.

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • dobra kondycja
  • pracowitość
  • rzetelne i sumienne wykonywanie zadań
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie na konto pracownika
  • wsparcie w znalezieniu zamieszkania na miejscu
  • pracę na zmiany poranne i popołudniowe
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na dłuższy okres

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenie z aktualnym CV, opisem własnej osoby oraz danymi należy wysyłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule „Kolonia – sprzątanie siłowni i klubu fitness”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-stycznia-2018-sprzatanie-silowni-i-klubu-fitness-kolonia/

wyświetleń: 939, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9375a31af823cf0d

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.