€ 13,25-16,50 brutto/h

Od zaraz Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań z podstawowym językiem niemieckim Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2020 19:05

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie dla sprzątaczek w Berlinie z podstawowym językiem niemieckim. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,25 – 16,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie całościowe sprzątanie domów i mieszkań;
  • niezbędne środki oraz środki ochronne zapewnia pracodawca;
  • sprzątanie powierzchni mieszkalnych, takich jak: salony, łazienki, kuchnie, sypialnie itp., a dodatkowo będzie płatne mycie okien, prasowanie, sprzątanie garażów, strychów oraz po remontach.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • punktualność, energiczność, schludność;
  • zaletą będzie własne auto i posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • możliwość skorzystania z tanie kursu języka niemieckiego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Niemcy praca w Berlinie przy sprzątaniu domów i mieszkań”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-berlin-2/

Nr ogł.: 9775e56a40d56fb5

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.