€ 12 euro/h brutto

Od zaraz Niemcy praca przy sprzątaniu autobusów bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 stycznia 2017 00:24

Od zaraz możliwość podjęcia zatrudnienia przy sprzątaniu autobusów na zajezdni ze Stuttgartu. Praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 12 euro brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu tramwajów i autobusów na zajezdni w nocy
  • zadaniem pracownika będzie m.in. odkurzanie, pranie tapicerki, mycie szyb oraz dezynfekowanie poręczy

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • pracowitość i sumienność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • motywacja do osiągania założonych wyników
  • zdolność pracy w grupie
  • bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w oparciu o umowę na warunkach niemieckich
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość brania godzin nadliczbowych
  • zapewnione na miejscu zakwaterowanie w cenie 150-250 euro za miesiąc w zależności od standardu mieszkania

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende@europe.com z dopiskiem „sprzątanieautobusow01/17”.

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-sprzatanie-autobusow-bez-jezyka-stuttgart/

wyświetleń: 1366, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7205876a75faa489

3 komentarze aby “Od zaraz Niemcy praca przy sprzątaniu autobusów bez znajomości języka Stuttgart”

  1. Witam! jestem zainteresowana oferta.Ich brauche diese stele.Wyrazam zgode na prrzetwarzanie danych osobowych w pocesie ekrutacji.

  2. Wysoglad Elzbieta dn. 13 lutego 2017 @ 18:32

    Jestem zainteresowana oferta mozna cos wiecej wiedziec wyrazam zgode na przetwarzanie danych

  3. Krzysztof dn. 7 czerwca 2017 @ 20:53

    Witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 601 189 720 pozdrawiam.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.