€ 13,50 brutto/h

Od zaraz Niemcy praca przy sprzątaniu autobusów bez języka München 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 maja 2019 17:33

Bez doświadczenia poszukiwane od zaraz sprzątaczki do pracy w Niemczech przy sprzątaniu autobusów. Zatrudnienie w Monachium bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na zmianie nocnej przy sprzątaniu autobusów i tramwajów;
  • obsługa urządzeń oraz stosowanie specjalistycznej chemii, np. do odkażania powierzchni;
  • pisanie raportów z wykonanych prac oraz informowanie o usterkach i brakach;
  • czasami konieczne będzie pranie tapicerki.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracownia w godzinach nocnych;
  • rzetelność;
  • samodzielność, ale też umiejętność pracy w grupie;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie od 150 do 250 Eur miesięcznie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego:

Sprzątanie autobusów Monachium 05/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-autobusow-od-zaraz-monachium/

Nr ogł.: 1215cf1177391dd5