€ 1950-2650 brutto mc

Od zaraz Niemcy praca na produkcji kosmetyków bez znajomości języka 2019 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2019 20:58

Ogłoszenie aktualnej od zaraz oferty pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie 2019 w fabryce z Dortmundu bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 1950 – 2650 Eur brutto na godz. w zależności od znajomości języka, umiejętności oraz kwalifikacji itp.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie zadań pomocniczych w fabryce z kosmetykami;
  • łatwa i nieskomplikowana praca, ale wcześniej trzeba przejść gruntowne szkolenie;
  • obsługiwanie urządzeń produkcyjnych oraz pakowanie, foliowanie itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość j. niemieckiego;
  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • pracowitość, uczciwość;
  • staranne wykonywanie zadań;
  • rzetelność;
  • niezawodność.

Oferujemy:

  • pracę na 6 miesięcy;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 250 Eur miesięcznie w pokoju jednoosobowym albo 150 Eur w pokoju dwuosobowym;
  • miły zespół współpracowników;
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/a4/06/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-kosmetykow-dortmund/

wyświetleń: 923, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4465d0a17c1d25db

Linki sponsorowane