€ 13 - 16 brutto/h

Od zaraz Niemcy praca na magazynie z kosmetykami bez języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2019 21:32

Hurtownia z Hanoweru poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie bez doświadczenia na magazynie z kosmetykami. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 13 – 16 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac wspierających na magazynie;
  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem, pakowanie ich oraz wysyłanie;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • rozładowywanie i załadowywanie samochodów dostawczych;
  • obsługa komputera, skanera i wózka paletowego;
  • dbanie o czystość;
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 250 Eur mc od osoby;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • legalną niemiecką umowę;
  • premie oraz dodatki do wynagrodzenia;
  • płatny urlop;
  • możliwość skorzystania z taniego kursu j. niemieckiego w siedzibie firmy po godzinach pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Hanower 07/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-magazynie-z-kosmetykami-od-zaraz-hanower/

Nr ogł.: 5065d54576a0bcb6