€ 1600 brutto na mc

Od zaraz Niemcy praca jako pomoc kuchenna bez znajomości języka Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2019 02:54

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna bez znajomości języka. Pracodawca z Poczdamu oferuje zatrudnienie w restauracji. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 1600 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla firmy, która produkuje dania do diet pudełkowych (catering dietetyczny);
  • firma kompleksowo zajmuje się tematyką diet, a także rozpisuje diety, ćwiczenia, wynajmuje trenerów personalnych oraz masażystów itp.;
  • pracownik będzie przygotowywał dania, czyli samodzielnie obsługiwał urządzenia, przygotowywał składniki, ale też umieszczał wyroby w pudełkach, foliował je, etykietował itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dokładność;
  • sumienne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • mile widziane zgłoszenia od studentów dietetyki albo osób, które hobbistycznie zajmują się tematyką diety;
  • punktualność;
  • chęć rozwijania się.

Oferujemy:

  • umowę próbną, a dla najlepszych możliwość jej przedłużenia;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • na miejscu bezpłatne wyżywienie;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem i krótkim opisem własnej osoby należy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com z podaniem tytułu wiadomości: Pomoc kuchenna, 11/2019 Poczdam

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-jako-pomoc-kuchenna-od-zaraz-poczdam/

Nr ogł.: 8495dd7f6d58c192

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.