€ 1400 netto mc

Od zaraz Niemcy praca, jako pomoc kuchenna bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagane doświadczenie: Bez doświadczenia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2019 20:20

Z bezpłatnym zakwaterowaniem możliwość podjęcia pracy w Niemczech, jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie w Monachium od zaraz i bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 1400 Eur netto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca w restauracji przy wspieraniu różnych prac na kuchni, np. wycieranie blatów, przynoszenie produktów z chłodni, mycie oraz krojenie warzyw, a także przygotowywanie prostych dań;
  • pracownik będzie również zmywał na zmywaku, obsługiwał maszyny oraz pilnował porządku.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • energiczność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę;
  • rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • raz w tygodniu możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 150 Eur;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech;
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM należy wysłać na adres: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem odpowiedniego tytułu: “Pomoc kuchenna, Monachium od września 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-pomocy-kuchennej-bez-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 1675d66abe7bb151

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca, jako pomoc kuchenna bez znajomości języka Monachium”

  1. Witam Serdecznie ogłoszenie do Monachium przy pomocy kuchennej jest dalej aktualne?.
    Jestem młodym mężczyzną który ma 20 lat i poszukuje nowej pracy w Monachium szybko się uczę jezyka proszę o szybką odpowiedz +48 792301873 lub robert.zaustowicz3@o2.pl