€ 10 euro/h brutto

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez języka Hamburg na myjni samochodowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 maja 2017 23:43

Oferta zatrudnienia na myjni samochodowej z Hamburga. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech skierowana do kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 10 euro za godzinę brutto oraz prowizja od każdego umytego auta

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na myjni samochodowej polegająca na sprzątaniu i myciu aut klientów
  • do obowiązków pracownika będzie należało m.in. trzepanie dywaników, wycieranie kokpitu, odkurzanie oraz pranie tapicerki

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych zadań
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • pełna samodzielność
  • status osoby niekaranej
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dobra kondycja
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • pracę na czas określony, od zaraz do końca września lub października 2017
  • zapewnione zamieszkanie za 250 euro miesięcznie
  • wysokie zarobki
  • szkolenia dla pracowników

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysłania CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Fizyczna na myjni, imię i nazwisko”

W wiadomości prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest także podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-myjni-od-zaraz-hamburg/

Nr ogł.: 125592dfed1e3703

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.