€ 10,50 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca dla par bez znajomości języka Berlin magazyn drogeryjny

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 marca 2017 02:52

Opcja zatrudnienia dla par w hurtowni z Berlina. Od zaraz praca w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 10,50 euro brutto za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na realizacji zamówień klientów oraz przygotowanie artykułów do dystrybucji
  • zadaniem pracownika będzie pomoc w załadunku i rozładunku towarów
  • inne bieżące obowiązki zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • motywacja i chęć do pracy
  • odpowiedzialność i sumienność
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach
  • zatrudnienie dla par w Niemczech
  • płatny urlop
  • pomoc w adaptacji do nowych warunków
  • szkolenia wdrażające
  • ubezpieczenie pracownicze
  • perspektywę stałego zatrudnienia w Niemczech

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „MAGAZYN DROGERYJNY (DLA PAR), Berlin” należy wysyłać na adres e-mail:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-dla-par-berlin/

wyświetleń: 1575, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 85958d310c48bb70

5 komentarzy aby “Od zaraz Niemcy praca dla par bez znajomości języka Berlin magazyn drogeryjny”

  1. Wolny Dariusz dn. 23 marca 2017 @ 15:34

    Jestem mocno zainteresowany i zdecydowany na podjęcie pracy w Berlinie, w magazynie drogeryjnym.Tel. +48 602254962

  2. Andrzej dn. 29 marca 2017 @ 18:13

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt 531926753

  3. Witam jestem zainteresowana .prosze o kontakt 730844943

  4. iezdem gotowy do pracy 667301884

Zostaw odpowiedź do Wolny Dariusz