€ od 1720 euro za miesiąc brutto

Od zaraz Niemcy praca dla par bez języka przy pakowaniu przekąsek 2018 München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2017 02:19

Aktualna oferta pracy w Niemczech 2018 dla par przy pakowaniu słonych przekąsek. Od zaraz możliwość zatrudnienia w Monachium dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 1720 euro brutto miesięcznie dla osób bez znajomości języka oraz 1900 euro za miesiąc dla kandydatów mówiących po niemiecku

Opis stanowiska:

  • jest to prosta praca polegająca na pakowaniu solonych przekąsek takich jak: orzeszki, czipsy, krakersy lub paluszki
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości, układanie gotowych artykułów w kartonach oraz przygotowywanie ich do magazynowania

Wymagania:

  • pracowitość i zaangażowanie
  • dobre zorganizowanie
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • pracę od maja 2017, termin wyjazdu będzie ustalany indywidualnie
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu za 300 euro miesięcznie od pary oraz 200 od osoby
  • zatrudnienie z okresem próbnym, następnie możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pakowanie przekąsek 05/2018, Monachium” należy wysyłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-monachium-pakowanie-przekasek/

wyświetleń: 1923, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 465901141a9c489

4 komentarze aby “Od zaraz Niemcy praca dla par bez języka przy pakowaniu przekąsek 2018 München”

  1. iestem gotowy do pracy

  2. iezdem gotowy do pracy 667301884

  3. Proszę​ o kontakt 4 osoby chętne to pracy numer telefonu 015168552294.dziekuje.

  4. Ewa,Adam dn. 29 maja 2017 @ 18:14

    Dzien dobry.Ja i moj maz jestesmy gotowi podjac prace w Panstwa firmie .Prosze o kontakt telefoniczny na nr polski 48 665842658 lub amail ewa8000@interia.pl.