€ 1650 euro brutto miesięcznie

Od zaraz Niemcy praca dla par bez języka na magazynie spoż. Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2016 23:55

Hurtownia spożywcza od zaraz zatrudni pary na magazynie w Hamburgu. Praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: magazynier.

Wynagrodzenie: 1650 euro brutto miesięcznie.

Lokalizacja: Hamburg.

Start: od zaraz.

Wakaty: 8 – 4 pary.

Obowiązki na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień dla sklepów detalicznych;
  • zadania są wykonywane z zastosowaniem wózka paletowego oraz skanera ręcznego;
  • przygotowanie towaru do wysłania – układanie go na paletach i owijanie folią.

Oczekiwania:

  • dobre zorganizowanie;
  • mile widziane doświadczenie;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na zmiany;
  • odpowiedzialne i samodzielne podejście do obowiązków;
  • obsługa komputera;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • predyspozycje do pracy w grupie.

Gwarantujemy:

  • miejsce zamieszkania w cenie 180 euro za miesiąc;
  • odprowadzanie składek oraz ubezpieczenie;
  • szkolenie dla pracowników;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju i awansu.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres mailowy:

Leiharbeiter@solution4u.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: magazyn-spozywczy/09/16.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-niemcy-dla-par-na-magazynie-spozywczym-hamburg/

wyświetleń: 1446, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 53757be142a53d5a