€ 10,84 euro/h brutto

Od zaraz Niemcy praca 2018 bez znajomości języka przy pakowaniu portfeli Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 maja 2018 02:19

Propozycja zatrudnienia od zaraz w zakładzie z Wolfsburga dla Polaków bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech 2018 przy pakowaniu galanterii skórzanej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Wolfsburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 10,84 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu artykułów galanterii skórzanej przy ruchomej taśmie
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości oraz oraz wycofanie produktów nie spełniających norm jakościowych

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość i zaangażowanie
  • spostrzegawczość
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę za 150 euro miesięcznie
  • szansę na rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji
  • dobre zarobki
  • pensję wypłacaną zawsze w terminie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych pracą prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref. na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w tytule „pakowacz galanterii skórzanej 05/18”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-portfeli-bez-jezyka-wolfsburg/

wyświetleń: 1333, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4225afdb829f248a