€ 1600 euro brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji herbat Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2016 02:39

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków na produkcji herbat owocowych i ziołowych. Oferta z Düsseldorfu dla osób bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 1600 euro

Zakres zadań:

  • zadaniem będzie sporządzanie zgodnie z przepisem mieszanek z suszu
  • skrupulatne odmierzanie składników
  • mieszanie z użyciem maszyn produkcyjnych
  • pakowanie gotowych mieszanek
  • inne zadania zlecone na bieżąco przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • mile widziana gotowość do przyjechania swoim samochodem do Niemiec

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w niemieckiej firmie od zaraz
  • nowoczesny zakład pracy
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • zamieszkanie zorganizowane w wynajętym mieszkaniu, koszty miesięczne to ok. 200-250 euro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca w Niemczech na produkcji herbat, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dusseldorf-od-zaraz-na-produkcji-herbat-bez-jezyka/

wyświetleń: 1802, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 88957a31f4eeced0

2 komentarze aby “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji herbat Düsseldorf”

  1. pawel sochan poszukuje pracy w dusseldorfie

  2. Witam mam 40 lat jestem zainteresowana praca moj nr+48504764875

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.