€ 1750 euro brutto miesięcznie

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie auto-moto Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 września 2016 03:22

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni części samochodowych. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Pensja: 1750 euro brutto miesięcznie

Stanowisko: Pracownik magazynu

Termin: od zaraz

Miejsce: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zadania:

  • obsługa klientów zamawiających produkty drogą elektroniczną
  • pracownik aktualizuje bazy danych w systemie komputerowym
  • przygotowywanie zamówień dla klientów – zbieranie towaru na magazynie, zdejmowanie z półek, kontrola jakości i pakowanie
  • inne prace, np: porządkowanie, przeliczanie, itp.

Wymagania:

  • możliwość przedstawienia oryginalnego dokumentów poświadczającego o niekaralności
  • odpowiedzialność
  • umiejętność korzystania z komputera
  • brak nałogów
  • dużą zaletą będą zainteresowania sprawami motoryzacyjnymi

Oferujemy:

  • niedaleko magazynu zorganizowane zamieszkanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Aktualne CV oraz LM należy przesłać na poniżej podany adres:
zuver@consultant.com z dopiskiem: „magazyn-09/2016″

Prosimy pamiętać o załączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-czesci-samochodowych-frankfurt-nad-menem/

wyświetleń: 1397, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 24957d20c163761e

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.