€ 1620 euro/m-c brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka Köln 2017 pakowanie galanterii skórzanej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 marca 2017 15:33

Możliwość zatrudnienia w Köln dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 przy pakowaniu artykułów skórzanych.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1620 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu galanterii ze skóry m.in. pasków, portfeli, torebek, itd.
  • zadaniem pracownika będzie przeprowadzenie dokładnej kontroli jakości towarów, a następnie włożenie ich do pudełek

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zręczność
  • dokładność i staranność
  • pełna samodzielność na stanowisku pracy
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • sumienność i zaangażowanie
  • status osoby niekaranej
  • gotowość pracy pod nadzorem kamer oraz rewizji rzeczy
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • zatrudnienie z 3-miesięcznym okresem próbnym, z szansą na stałą pracę
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • rabaty na produkty
  • zamieszkanie w cenie 150 euro za miesiąc

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji z podaniem nr. ref.: pakowaczgalanteriiskórzanej/03/17 na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-art-skorzanych-kolonia/

Nr ogł.: 99158c9f604412b0

5 komentarzy aby “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka Köln 2017 pakowanie galanterii skórzanej”

  1. Guten tag ich suche arbeit als verpacker ich habe 2 jahre bei firma OBI gearbeitet ich bin aus Polen aber jezt bin ich in deutschland meine tel.numer 01779616682 mitt freundliche grűße Marcelo link

  2. Witam serdecznie w odniesieniu do Państwa ogłoszenia zgłaszam się na dane stanowisko. Jestem osobą spokojną pracownią i chętna do podjęcia pracy od zaraz. Mój niemiecki jest dość słaby ale dużo rozumiem i w miarę możliwości się uczę. Posiadam prawo jazdy i jeśli byliby Państwo zainteresowani moją osobą proszę o kontakt.

    Pozdrawiam,
    Beata Muruk

  3. Wolny Dariusz dn. 23 marca 2017 @ 15:58

    Witam serdecznie.Jestem zdecydowany na podjęcie pracy na stanowisku pakowania galanterii skórzanej. Jestem osobą bezkonfliktową,potrafiącą pracować w zespole jak również indywidualnie.Posiadam prawo jazdy, duże doświadczenie w pracy fizycznej.Pracę w Niemczech chciałbym podjąć na stałe.Obecnie pracuję jako operator maszyn CNC na produkcji,pomoc magazynowa oraz kontroler końcowy części samochodowych.Tel. +48 602254962

  4. Andrzej dn. 29 marca 2017 @ 18:13

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt 531926753

  5. Witam jesli aktualne to jestem chetny moj tel.739610937 lub wojtek.rybkowski@onet.pl poz.Wojtek.

Zostaw odpowiedź do Marcelo