€ 14,50 brutto/h + dieta

Od zaraz Niemcy praca bez języka sprzątanie i dezynfekcja wagonów metra Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2020 00:06

Do podjęcia z zakwaterowaniem tymczasowa praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie przy sprzątaniu i dezynfekcji wagonów metra.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz. + dieta 16 € netto za każdy dzień pracy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • praca przeważnie na zmianie nocnej, gdzie zadaniem będzie sprzątanie, odkażanie oraz dezynfekcja wagonów metra;
  • pracownik będzie mył poręcze, podłogi oraz szyby od wewnątrz, a także będzie pryskał je specjalnym preparatem;
  • czasami zadaniem będzie także pranie tapicerki.

Wymagania:

  • dokładne, zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • chęć pracownia na zmianie nocnej;
  • brak uzależnień;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • legalną pracę;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne, a potem możliwość podjęcia stałej pracy;
  • płatne zakwaterowanie;
  • wsparcie rezydenta;
  • strój roboczy;
  • środki ochronne;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: sprzątanie metra, Berlin 12/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-dezynfekcja-wagonow-metra-berlin/

Nr ogł.: 9825fe1a7f4603a5