€ 1400 brutto/miesiąc

Od zaraz Niemcy praca bez języka produkcja przy montażu sprzętu AGD Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dusseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 stycznia 2016 23:58

Producent dużego sprzętu AGD poszukuje od zaraz osób na produkcję w Düsseldorfie. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka z zapewnionym tanim zakwaterowaniem oraz pomocą w sprawach formalnych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Wynagrodzenie: 1400 euro brutto miesięcznie.

Lokalizacja zatrudnienia: Niemcy, Düsseldorf.

Opis stanowiska:
Fizyczna praca na linii produkcyjnej wykonywana w pozycji stojącej, polegająca na montażu poszczególnych komponentów pralek. Pracownik na powyższym stanowisku zostanie oddelegowany do montażu zabezpieczeń transportowych w produkowanych urządzeniach.

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiej nauki;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zdolności manualne;
  • umiejętność pracy w szybkim tempie;
  • dobra organizacja pracy;
  • stan zdrowia pozwalający na pracę na stojąco.

Zapewniamy:

  • pracę w miłym, międzynarodowym zespole;
  • dobre zarobki;
  • umowę na niemieckich zasadach;
  • zakwaterowanie płatne 240 euro miesięcznie w mieszkaniu służbowym;
  • pomoc z organizacji podróży do Niemiec oraz w formalnościach;
  • szkolenie wstępne;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Jak kandydować:

Zapraszamy do składania aplikacji. W temacie wiadomości e-mail musi znaleźć się dopisek:

„Produkcja dużego AGD, Düsseldorf”

e-mail: Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-montazu-duzego-agd-bez-jezyka-dusseldorf/

wyświetleń: 4199, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 25456a54edc7969e

3 komentarze aby “Od zaraz Niemcy praca bez języka produkcja przy montażu sprzętu AGD Düsseldorf”

  1. praca w Niemczech bez jezyka produkcja montazu sprzetu AGD Dusseldorf dn. 9 lutego 2016 @ 19:53

    Witam, Mariusz jestem gotowy do podjęcia pracy mam doświadczenie silna motywacje dobry stan zdrowia mój nr 505213286 pozdrawiam.

  2. witam jestem gotów do wyjazdu i podjęcia pracy ostatnio pracowałem w Niemczech w rzeźni jako ubojowiec przy taśmie więc praca w zespole nie sprawia mi problemów proszę o kontakt 505910378 dziękuje pozdrawiam

  3. Witam, jestem gotowy do podjęcia pracy mam doświadczenie silna motywacje dobry stan zdrowia ,