€ 1750 euro/m-c brutto

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech w sklepie dla par bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Belin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2017 04:43

Oferta zatrudnienia w sklepie z Berlina dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz opcja fizycznej pracy w Niemczech dla par przy wykładaniu towaru na półki.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1750 euro miesięcznie brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w supermarkecie
  • zadaniem pracownika będzie wykładanie produktów na półki sklepowe, przygotowywanie materiałów promocyjnych oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • preferowane są pary z własnym samochodem
  • znajomość podstaw obsługi komputera
  • status osoby niekaranej
  • motywacja i chęć do pracy
  • możliwość pracy na zmiany, również w nocy
  • samodyscyplina
  • szybkie uczenie się
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • darmowe kursy językowe przez internet
  • wsparcie w załatwianiu formalności oraz zaadaptowaniu się
  • kompleksowe szkolenia po polsku
  • płatne zamieszkanie w pokoju dla 2 osób w cenie 300 euro za miesiąc lub 180 euro za jedną osobę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Fizyczna praca w sklepie, Berlin”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-w-sklepie-berlin-wykladanie-towaru/

Nr ogł.: 20758a398068f6a5

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.