€ 13,25 brutto/h

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par bez znajomości języka sklep Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 maja 2022 20:12

Dla par przy wykładaniu towaru aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech. Zatrudnienie w sklepie na terenie Berlina bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe będzie organizował pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań porządkowych;
  • pracownik będzie wykładał nowe towary na regały sklepowe;
  • kontrolowanie jakości produktów oraz zdejmowanie tych, które są uszkodzone i mają krótką datę ważności;
  • dbanie o ekspozycję;
  • aktualizowanie cen itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładność;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • energiczność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • chęć podjęcia nauki języka niemieckiego;
  • pracowitość;
  • sumienne wypełnianie swoich zadań.

Oferujemy:

  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych i organizacyjnych;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: fiz/a4/05/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-dla-par-w-sklepie-od-zaraz-berlin/

Nr ogł.: 793628e497407b8a

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.