€ 11,84-14,84 brutto/h

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka przy sortowaniu odzieży używanej Essen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 stycznia 2020 19:56

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2020 w Essen przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 11,84 – 14,84 Eur brutto na godz. w zależności od umiejętności, doświadczenia i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sortowaniu odzieży używanej;
  • pracownik będzie rozdzielał ubrania ze względu na jakość.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • brak problemów ze zdrowiem, takich jak: alergia astma itp.;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość;
  • zaangażowane, sumienne i solidne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • próbną niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • zatrudnienie na stałe (nie poszukujemy pracowników sezonowych);
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • odzież roboczą i środki ochronne;
  • pomoc podczas procesu rekrutacyjnego;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fso/a/02/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-essen-2020/

Nr ogł.: 8545e32f1d5ad4b9