€ 9,50 euro/h brutto

Od zaraz fizyczna praca Niemcy na myjni bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 marca 2017 01:20

Ogłoszenie pracy w Niemczech na myjni samochodowej z Berlina. Opcja zatrudnienia od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik fizyczny na myjni

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,50 euro za godzinę brutto oraz prowizja za każde umyte auto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na myjni znajdującej się w centrum handlowym, gdzie klienci zostawiają auta do mycia w czasie trwania zakupów
  • zadaniem pracownika będzie mycie szyb, trzepanie dywaników, odkurzanie i wycieranie wnętrza, polerowanie i woskowanie karoserii

Wymagania:

  • okazanie aktualnego dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • doświadczenie w pracy na myjni
  • preferowane osoby z prawem jazdy kat.B od co najmniej 2 lat
  • zaletą będzie posiadanie własnego auta

Oferujemy:

  • darmowe miejsce do zamieszkania w odległości 8 km od pracy
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem „Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-od-zaraz-berlin-2017/

wyświetleń: 1338, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 85358c095058db8b

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.