€ 10,50 euro/h brutto

Od zaraz fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka sortowanie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 marca 2017 15:17

Opcja fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par od zaraz w Hamburgu przy sortowaniu odzieży używanej z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,50 euro za godzinę brutto

Czas trwania umowy: minimum 3 miesiące

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy taśmie polegająca na segregacji i sortowaniu ubrań używanych
  • zadaniem pracownika będzie ocena stanu oraz jakości rzeczy
  • osoba zatrudniona będzie decydowała o wyrzuceniu lub zapakowaniu odzieży

Wymagania:

  • samodyscyplina
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • dobra kondycja i sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność i sumienność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • szybkie nabywanie nowych umiejętności
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy dla najlepszych
  • kompleksowe szkolenia
  • bezpłatne zakwaterowanie w lokalach o dobrym standardzie
  • wsparcie konsultanta posługującego się językiem polskim
  • możliwość wyjazdu w parach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z numerem referencyjnym „Sortowanie odzieży 03/2017, Hamburg” na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-sortowanie-odziezy-uzywanej-hamburg/

Nr ogł.: 98558ca001f14f8a

3 komentarze aby “Od zaraz fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka sortowanie Hamburg”

  1. baranek510 dn. 7 kwietnia 2017 @ 08:47

    Numer ogłoszenia 98558CA001F14F8AJesteśmy zainteresowani ofertą. Para, wiek:37,31 lat.Posiadamy prawo jazdy kat B, własny samochód oraz uprawnienia na wózki widłowe. Podejmiemy pracę od zaraz. Numery tel 510 386 106, 735 468 722. Prosimy o kontakt

  2. Witam , wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy

  3. Witam jestem zainteresowany ta oferta pracy od zaraz posiadam swoj transport na dojazd prawo jazdy kat b tel w Polsce 739610937 lub wojtek.rybkowski@onet.pl poz.Wojtek Ustka

Zostaw odpowiedź do baranek510